Хорватія

Хорватія – це країна, у якій треба обов’язково побувати, щоб насолодитися її рідкою й неповторною красою.Хорватія, місто Дубровнік Вважаючись однією із самих екологічно чистих у Європі, Хорватія є дійсним рекордсменом по числу національних парків, їх тут цілих сім. У Хорватії в радіусі всього 100 км перебуває все: море, скелі, озера, гори, родючі рівнини й дуже своєрідні стародавні міста.

Хорватія – чудове місце для відпустки, і як би Ви не задумали його провести, повірте, у Хорватії для цього є всі можливості. Спортсмени, дослідники морських глибин, невтомні туристи, що цікавляться історією й культурою, у Хорватії кожний знайде те, що йому по душі. Відокремлені пляжі, довгі прогулянки уздовж моря, мальовничі приморські містечка, населення яких у літні місяці збільшується майже вдвічі.

Сьогодні Хорватія — один з найпопулярніших туристичних центрів Європи. Це країна, в якій гармонійно співіснують античний амфітеатр і п’ятизірковий готель, середньовічні церкви і сучасні яхт-клуби, древні міста з каменю і європейські стильні ресторани. Все це може стати частиною Вашого відпочинку, залишивши у спогадах найтепліші почуття та незабутні враження.