Випуск в Закарпатті I

Програма

1 деньСиневір

5:00 — Виїзд з м. Хмельницького.
13:00 — Приїзд в с. Пилипець. Розселення в готелі.
14:00 – 18:00 — Екскурсія до озера Синевір, яке знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Огляд дерев’яної церкви в селі Пилипець – церкви Різдва Богородиці. Повернення до готелю.
19:00 — Вечеря. Відпочинок.

2 день

8:00 — Сніданок.Мукачеве, замок Паланок
9:00 – 18:00 — Виїзд на екскурсії:

• до м. Мукачева. Екскурсія по місту: прогулянка по місту – огляд старовинної частини міста, знайомство з архітектурними красотами (Міська Ратуша, готична часовня св. Мартина, палац «Білий Дім», пам’ятник Кирилу та Мефодію). Екскурсія до жіночого діючого монастиря (XVIII ст. ) на Чернечій горі. Знайомство з таємницями мукачівського замку «Паланок» (XVI ст.), мукачівський історичний музей. Екскурсія до Чинадіївського замку та санаторію «Карпати» – в минулому мисливську резиденцію австрійських графів Шенборнів (XIX ст.), прогулянка по парку біля романтичного озера з ліліями. Екскурсія до Ченадіївського замку.

• до м. Ужгород. Історія та легенди Ужгородського замку (XII-XVI ст.) – більше 360 років був садибою італійських Замок «Поганої Діви»аристократів Другетті. Замок запам’ятовується литими скульптурами Геракла та орла – символами нового тисячоліття. Огляд старовинної частини міста (Кафедральний собор, Римо-католицький храм св. Георгія, Ортодоксальна синагога). Відвідування Горянськой ротонди св. Анни (XII-XIII ст.) – одної з самих давніх та цінних архітектурних пам’яток України, прекрасний зразок романської і готичної архітектури, оздоблений італійськими фресками школи Джотто. Екскурсія в с. Невицьке до живописних руїн замку, перша згадка про який датується XIV ст. Тайни та легенди бувшої опорної бази місцевої феодальної ротонди против королівської влади Карла Роберта Анжу.

• до міста Берегово – угорського куточка в Україні. Відвідання термального басейна з гарячою мінеральною водою, Береговояка б’є зі свердловини глибиною 1080 м. У світі є три аналога берегівської купальні: в Ісландії, у Новій Зеландії та на Курильських островах. Вода поступає із під землі при температурі 50 градусів, в басейні же вона охолоджується до +32-34 градусів.

20:00 — Повернення в готель. Вечеря. Відпочинок.

3 день

8:00 — Сніданок.
9:00 — Виселення з готелю. Екскурсія на водоспад Шипот.
14:00 — Виїзд в м. Хмельницький.
22:00 — Приїзд в м. Хмельницький.