«Травневі барви Закарпаття»

Маршрут

Бубнище (скельно–печерний комплекс) – Свалява (мінеральні джерела) – Чинадієве (замок «Сент-Міклош») – Мукачеве (замок Паланок) – Косино (термальний басейн) – водоспад Кам`янка – Дрогобич (унікальна церква св. Юра) – Мединичі (зоопарк).

Програма туру

1 день.

Виїзд з Хмельницкого о 3.00.Бубнище. Скельно-печерний комплекс Скелі Довбуша

Бубнище. Скельно-печерний комплекс Скелі Довбуша – унікальна пам’ятка історії та природи післяльодовикового періоду. Геологічна пам’ятка природи «Скелі Довбуша» – природна фортеця періоду X ст. – лежить на висоті 668 м над рівнем моря.

Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн. років тому на дні моря. Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижні істоти, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, потаємними ходами та стежками. Кам’яний лабіринт шириною 200 м тягнеться зі сходу на захід майже на 1 км, над ним – буковий та смерековий ліси. В X-XII ст. до н.е. тут існувало язичницьке Санаторій Квітка полонинисвятилище – палеообсерваторія. За переказами, у XVII-XVIII ст. тут таборували опришки, які використовували печери під сховище.

Поселення. Вечеря.

2 день.

Сніданок.

Санаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова».

Дегустація мінеральних вод.

Чинадієве. Замок «Сент-Міклош». Цікавим є вже те, що це перший в Україні Чинадієве. Замок «Сент-Міклош»замок, який держава віддала в оренду приватній особі.Чинадієвський замок Перша згадка про замок датується 1450 роком: тоді барон Імре Перені отримав дозвіл на зведення фортеці біля шляху Хуст–Ужгород для захисту подорожніх. В XVII ст. доля Сент-Міклоша пов’язана з князями Ракоці: В 1600-х рр. власником був правитель Трансильванії Ференц Ракоці Перший, потім палац перейшов до його дружини Ілони Зріні, згодом – до сина, Ференца Ракоці Другого, національного героя Угорщини. З 1729 р. маєток переходить володарям Мукачівської домінії Шенборнам, які користувалися ним понад два століття.

Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець, що взяв його в аренду, цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу. Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, що відбувалися в стінах замку.Мукачеве, замок Паланок

Замок Паланок або Мукачівський замок. Замок знаходиться на горі вулканічного походження на висоті 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Якщо Ви хоч раз мріяли побувати в справжній казці в ролі короля чи королеви, тоді замок «Паланок» – саме та чарівна паличка, яка з легкістю виконає вашу мрію.

Косино – термальні басейни. На території комплексу розміщено 7 басейнів, 4 з них – термальні.

«Басейни-близнюки», красень «Смарагдовий басейн», великий басейн «Золотий Кран Здоров’я Косино» – найвищий фонтан-ілюзія з термальною водою у світі! В якому розмістилися чотири фонтана-джакузі з кавою, вином, пивом та палінкою Косино – термальний басейн(фруктовою горілкою), прісний басейн “H2O” з аква-баром та фонтаном «Великий гриб», плавальний басейн на п’ять доріжок, «Ванни Кнайпа», бассейн «Інь-Ян», «Королівські сауни» – все це термальний курорт «Косино».

Дегустація закарпатського вина.

Повернення на базу. Вечеря.

3 день.

Сніданок.

Водоспад на річці Кам’янці. Гучний потік Кам’янецького водоспаду чути Дрогобич. Церква св. Юраздаля. Висота падіння води сягає 6 метрів. Навесні та раннім літом, коли річка Кам’янка повноводна, водоспад стає найбільш видовищним. Потужний та прекрасний, він розділений велетенською кам’яною брилою на два потоки. Довкола — долина з потрощеного каміння, обваленого рікою з гір.

Дрогобич. Місто засноване наприкінці XI століття. Церква св. Юра — пам’ятка сакральної архітектури національного значення. Дерев’яна тридільна (тризрубна), споруджена у стилі українського Відродження в XVI–XVII століттях. В інтер’єрі іконостас 1659 року та розписи XVII століття.

Мединичі. Зоопарк “Лімпопо” – найбільший зоопарк у Львівській області. Тут утримують понад 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни.