Програма туру
1-й день.
4.00 – виїзд з м. Хмельницького. Мандруємо Україною! Хмельницький – Тернопіль – Бережани – Рогатин – Стрий – Славське. Переїзд до Закарпатської області.
Воловецький перевал – Міжгірський район.
Сойми – джерело унікальної мінеральної води.
Захоплююча краса Синевірського перевалу.
Екскурсія на озеро Синевір. 989 метрів високогірного озера, яке своїми хвилями розповідає неймовірні легенди про Синя та Віра.
Полонинський та Водороздільний хребти.
Колочава – історичне закарпатське село, старовинна деревяна церква, традиційні заняття горян. Музей-скансен.
Вечеря.
Прогулянка горами.
Нічліг (2-3 місні кімнати).
2-й день.
Сніданок.
9.00 – виїзд. Санаторій «Квітка полонини» розташований в тихій сільській місцевості, в долині річки Піня, в оточенні гір з альпійськими лугами, хвойним і листяним лісом. Тут для лікування використовують безпосередньо з джерел три види мінеральної води: «Лужанськая-4», «Лужанськая-7» і «Поляна Квасова». Дегустація мінеральних вод.
Перевал Уклин.
Лінія “Арпади” – оборонні доти часів Другої світової війни.
Чинадієве. Замок «Сент-Міклош».
Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець, що взяв його в аренду, цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу. Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, що відбувалися в стінах замку.
Замок Шенборна. Елегантний мисливський замок графів Шенборнів розташований в урочищі Берегвар на околиці селища Чинадієве. В 1728 р. ці землі отримав в подарунок від імператора Карла VI австрійский архієпископ Шенборн. Новий влодарь обрав мальовниче урочище Берегвар для мисливських ловів і побудував тут дерев’яний мисливський замок. А в 1890 р. на його місті був збудований чудовий кам’яний замок-палац. За основу проекта взятий астрономічний рік: 365 вікон відповідає числу днів в році, 52 кімнати відповідаютьчислу неділь, а 12 входів – числу місяців. Будову прикрашають вежі, флюгери, яскрава черепиця, кольорові вітражі, геральдична ліпнина.
Мукачево – Замок Паланок. Унікальна фортифікація середньовіччя. Замок Паланок або Мукачівський замок розташований на горі вулканічного походження на висоті 68 м. і займає площу 13 930 кв. м. Якщо Ви хоч раз мріяли побувати в справжній казці в ролі короля чи королеви, тоді замок «Паланок» – саме та чарівна паличка, яка з легкістю виконає вашу мрію.
Косино – термальний басейн. Гейзери із гарячою мінеральною водою поблизу села Косонь Берегівського району б’ють із глибини 1200 м. Тут найтепліший на Закарпатті клімат.
м. Берегово (Берегсас) – Українська Угорщина, неповторний колорит та самобутність проживання етнічних угрів – термальні басейни (аналоги в Ісландії та на Сахаліні). Не забудьте купальник!
Вечеря.
Нічліг.
3-й день.
8.00 – сніданок.
Екскурсія на гірську вершину, канатно-крісельний підйомник. Насолоджуємся краєвидами гори Великий Верх.
Водоспад Шипіт.
Виїзд до м. Хмельницького.
21.00 – прибуття в м. Хмельницький.