Яремче — Рахів — Коломия

Маршрут

Яремче — гора Говерла — Скелі Довбуша — Рахів — Коломия

Программа туру:

1-й день:

5:00 — Виїзд з м. Хмельницкого (від «Либідь-Плаза»).Яремче

12:00 — Приїд в м. Яремче. Розселення в готелі, базі відпочинку, приватному секторі.

13:00 — 18:00 — Экскурсия по м. Яремче.

Яремче — найпопулярніший туристичний центр Карпат, расташований на березі ріки Прут. Мальовниче місто, музей-ресторан «Гуцульщина», старовинні мости, ринок гуцульских сувенірів. Ви побачите водоспад Гук на р. Женець.Скелі Довбуша

Відвідаєте візитну картку Прикарпаття – Національний Природний Парк «Скелі Довбуша», печерний масив 30 м висотою, площею 100 га — справжній шедевр людини та природи, овіяний численними легендами про відважного опришка Олексу Довбуша.

19:00 — вечеря, відпочинок.

2-й день:

8:00 — Сніданок.Рахів

Рахів — найвисокогірне місто і районний центр в Україні. Розташований у північно-східній частині Закарпатської області в гірській улоговині на висоті 430 м над рівнем моря. Географічнa «адреса» Рахова — 48° північної широти, 24° східної довготи. В Рахові найбільший серед міст Європи перепад висот між найнижчою (400 м) і найвищою (900 м) вулицями.

Відвідування географічного центру континентальної Європи (с. Ділове).

2-й варіант. З червня по листопад. Підйом на Говерлу (2061 м).Коломия. Музей Писанка

Повернення в Яремчу.

20:00 — Вечеря, відпочинок.

3-й день:

8:00 — Сніданок.

9:00 — Виселення.

Виїзд в Коломию (Центр Покуття, місто – уособлення гуцульского колориту, колиска Західно-Українскої історії, з автентичною архітектурою часів Австро-Угорської імперії).

Екскурсія по історичній частині міста Коломиї, з відвідуванням уникальних музеїв Коломия. Музей Гуцульщини«Писанка» та Музею Гуцульщини. «Писанка» – єдиний музей писанки в світі, архитектура и дизайн якого здивує кожного, тому що музей збудований в форме велетенського яйця (найбільшого яйця в світі).

Музей Гуцульщини — старовині гуцульські речі відомих майстрів в коллекції музею, більше 22 тысяч виробів з дерева, металу і шкіри, вишивки.

15:00 — Виїзд на Хмельницький.

22:00 — Приїзд в Хмельницкий.