Аквапарк “Пляж”, м. Львів

Запрошуємо вас відвідати аквапарк «Пляж», який розташований у Львові.Аквапарк “Пляж”

Аквапарк «Пляж» – це перший у Західній Україні комплекс, який поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. Він дивує не тільки своїми розмірами (8,5 тис. кв. м.), а ще й кількістю різноманітних водних атракціонів, адже у розважальній зоні аквапарку функціонує 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності. Гірки оснащені світловими сигналізаторами. Система безпеки аквапарку спеціально розроблена комп’ютерним моделюванням, усі атракціони сертифіковані, а басейни обладнані найсучаснішими системами очистки води.

У любителів спорту є чудова нагода поплавати в єдиному у Західному регіоні спортивному 50-ти метровому басейні. А для наймолодших відвідувачів аквапарку «Пляж функціонує спеціальна дитяча зона з басейном, гіркою «Весела черепашка», «Плаваючим вужиком» та «Грибочком».

Аквапарк “Пляж”Професійні аніматори забезпечать веселий відпочинок для дорослих і дітей, а висококваліфіковані інструктори прикладуть усіх зусиль для безпечного відпочинку відвідувачів.

У зоні «Relax» аквапарку ви можете не тільки відпочити та розважитись, а ще й оздоровитись. Сучасна турецька сауна та джакузі позбавлять вас втоми та наповнять морем позитивної енергії.

У мокрій зоні аквапарку працюють бари «Тропік» та «Гаваї». Тут ви зможете придбати додатковий час перебування у аквапарку, перепочити, втамувати голод та спрагу, скуштувавши оригінальні страви від наших шеф-кухарів та корисні вітамінні коктейлі від професійних барменів.

Аквапарк “Пляж”Для активного і незабутнього відпочинку аквапарк «Пляж» пропонує заняття з аквааеробіки, синхронного плавання, водного поло, а для дітей створено клуб «Капітошка» з розважальними та ігровими класами на воді, дитячим фітнесом та хореографією, лікувальною гімнастикою. Одним словом, все для вас і вашої дитини!

Тут на вас чекає море розваг, позитивних емоцій та незабутніх вражень, цікаві конкурси і святкові шоу програми!