Випуск в Закарпатті II

Програма

1 день.

5:00 — Виїзд з м. Хмельницького.Лумшори

13:00 — Приїзд в с. Лумшори. Відпочинок в Лумшорах достатньо цікавий і зручний. До послуг відпочиваючих на туристичних базах працюють сауна, російська і фінська бані, більярд, басейн, спортмайданчики. Запам’ятаються також вечори відпочинку на різну тематику, катання на гірськолижних трасах, а також верхи на конях. У с. Лумшори туристи зможуть поласувати смачними закарпатськими стравами, покуштувати бограч, кнедлики, гомбовці.Лумшори

В селищі є декілька джерел мінеральних вод з високим вмістом сірководню. На місці джерел побудований сучасний басейн, який використовує місцеву мінеральну воду, а також чан, перша згадка про яке датована 1600 роком. Розташований чан на березі ріки біля невеликого водопаду. У ньому мінеральну воду підігрівають дровами, але сам чан не нагрівається. Відчуття після проведеної годинки в чані з теплою мінеральною водою словами передати неможливо, а про чудодійну силу таких ванн ходять легенди. Приїжджають сюди люди з різних куточків світу.Ужгород
19:00 — Вечеря.

2-й день.

Сніданок. Екскурсія в Ужгород. Історія та легенди Ужгородського замку (XII-XVI ст.) – більше 360 років був садибою італійських аристократів Другетті. Замок запам’ятовується литими скульптурами Геракла та орла – символами нового тисячоліття. Огляд старовинної частини міста (Кафедральний собор, Римо-католицький храм св. Георгія, Ортодоксальна синагога). Відвідування Горянськой ротонди св. Анни (XII-XIII ст.) – одної з самих давніх та цінних архітектурних пам’яток України, прекрасний зразок романської і Невицький замокготичної архітектури, оздоблений італійськими фресками школи Джотто.

Екскурсія в с. Невицьке до живописних руїн замку, перша згадка про який датується XIV ст. Тайни та легенди бувшої опорної бази місцевої феодальної ротонди против королівської влади Карла Роберта Анжу.

3-й день.

Сніданок. Перехід через Вільшанский діл. Вихід на гору “Соколець”. Подорож  в печеру “Дірявий камінь”. Відвідування водоспаду  в селі Лумшори і в урочищі Шипот.
Виїзд до Хмельницького.