«Загадки та легенди Галицьких замків»

Тур під поїзд  №120  «Запоріжжя – Львів».

2 дні \1 ніч.

Програма туру

1-й день. Олеський замок 10.05 – зустріч в Тернополі.

«Загадки Львівських замків».

Львівська обл. – Золочівський, Буський та Бродівський райони.

Найбагатші музеї України та Європи!

Номінанти  проекту Сім Чудес України!Підгородецький замок

Олеський замок. Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13 ст. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17 ст. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель.

Підгорецький палац. Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640р., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Колись це був музей з великою колекцією коштовних картин, зброї, книг, меблями, який недарма називали Східним Версалем – зараз пропонує відвідування фотовиставки інтер’єрів замку в Золочевський палацбастіоні та замкове подвір’я.

В підвалі замку розміщена фотовиставка присвячена привиду Білої Панночки та дослідженням наукової групи «Міжнародні мисливці за привидами». В дальньому залі обладнана велика алхімічна лабораторія (факультативно – 5 грн.\дит.).

Поряд з палацом знаходиться собор Святого Сімейства – міні-копія собору Св. Петра та Павла в Римі.

14:00 – обід.

Золочівський замок впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського замку до в’язниці НКВД. ЗарваницяБудівництво замку-фортеці, який відрізнявся унікальними на той момент оборонними спорудами, було завершене в 1634 р. коштами Якуба Собеського. В експозиційних залах Великого палацу, головна особливість якого – його інтер’єрність, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра.

В Китайському палацику (таку ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) – експозиція «Україна зустрічає Схід» і колекція витворів східного мистецтва. Не менше замкових споруд відвідувачів цікавлять таємничі камені з дивним текстом, викарбуваним готичним шрифтом та ніким досі не розшифрованим, що були привезені в замок і по легенді належали ордену тамплієрів.

Також в Золочеві ми зможемо відчути подих Середньовіччя: стрільба з луків, фехтувальні поєдинки лицарів в справжніх обладунках! ТернопільДіти зможуть побачити лицарський постановочний бій, взяти участь в майстер-класі по володінню мечем, постріляти зі справжнього лука. Ну й звичайно ексклюзивні фотографії на пам’ять в лицарських обладунках! (факультативно – 65 грн.\дит. для групи 30 осіб, 95 грн.\дит. для групи 16 осіи, обов’язкове попереднє замовлення в момент оформлення туру).

Вечеря.

Нічліг в готелі “Палада” (2- 3 місні номери).

2-й день.

Сніданок. Шведський стіл.Тернопіль. Домініканський костел

Зарваниця –  Назва від того, що сам Господь “зарвав”  шмат прекрасної землі , тим самим виділивши його . Чудотворна ікона  і джерело Матері Божої Зарваницької. Храм Богородиці, Співоче поле, хресна дорога.

Теребовля – 1000 літнє містечко західного Поділля.

Теребовлянський замок, легендарна захисниця замку Софія Хржановська.

Оглядова екскурсія по  Тернополю – місту-парку, або як його називають “місто з озером у серці”.

Вільний час у Тернополі (можливо відвідати Аквапарк “Алігатор”  та спорт-центр“ Подоляни”). Оригінальні кавярні, де можна скуштувати “сало в шоколаді’, та інші страви з тернопільським словосмаком.

Обід.

Вільний час.

Вечеря.

Виїзд з  Тернополя.

Групи 16-17 + 1 безкоштовно, 25-27-30-45 +2 безкоштовно.