Чорногорія

“У момент народження нашої планети найпрекрасніша зустріч землі і моря відбулась у Чорногорії… Коли сіялисяЧорногорія, місто Будва перлини природи, на цю землю прийшлася ціла жменя”, так писав про Чорногорію Байрон.

Чорногорія – це дивовижний світ різких контрастів і природної краси – високих гір, прозорих рік і озер, а особливе місце займають чисті лазурні води Адріатичного моря з його пляжами. 117 пляжів Чорногорського узбережжя вражають своїм розмаїттям: піщані, вкриті галькою та кам’янисті, упоряджені для зручного перебування туристів,
та пляжі, що зберегли первісну атмосферу дикої природи.

Якщо Ви хочете побувати в царстві недоторканої природи, погуляти по березі моря під чарівний шепіт хвиль, відвідати монастирі та церкви з багатовіковою історією – це все чекає на Вас у Чорногорії. Тут Вас зустрінуть гостинні й дружелюбні, щедрі й усміхнені люди. Чорногорці вразять Вас своєю безтурботністю та відсутністю поспіху. Сюди варто приїхати навіть для того, щоб перейняти життєву мудрість з десяти чорногорських заповідей!

Тут, у маленькому й затишному куточку гірських Балкан, одному з оазисів Європи, можна повністю забути про постійний поспіх та цивілізацію, відпочити під шум прибою і п’янкі аромати пишної середземноморської природи.
Якщо Ви хочете повірити в дива, поїдьте до Чорногорії. Ця маленька країна змінить Ваше уявлення про літній відпочинок!