Аннина гора

Одноденний тур

Виїзд по суботам

Святині та історія оживає. Є на околиці містечка Вашківці Вижницького району на Буковині (Чернівецька область) Свято-Аннинський монастирунікальне місце — Аннина гора. На ній височить Свято-Аннинський жіночий монастир, на вході котрого написано: «Святая праведная Анна, моли о нас». З давніх давен сюди сходяться на молитву православні люди. Багато з них по старовинній традиції долають шлях на гору навколішки, щоб вклонитися святині.

Монастир цікавий тим, що у нижньому храмі мучеників Маккавеїв є чудотворна ікона «Господь Вседержитель», до якої йдуть за зціленням. Зафіксовано чимало випадків чудесного сцілення від невиліковних хвороб після відвідування монастиря на Анниній горі. За словами насельниць, усім, хто приходить з вірою, Бог допомагає. Відгукується Вседержитель і тоді, коли треба розв’язати клубок мирських справ. Тут корисно побувати Свято-Аннинський монастиркожному. Бажаючі можуть замовити молитву на службі Божій за здоров’я, успішне заміжжя, мир та благополуччя рідних і близьких. Важливою частиною духовного зцілення є також відвідання священного джерела, омивання цілющою водою.

Програма туру

4.00 – виїзд з Хмельницького.

7.00 – рання літургія в монастирі.

Підйом навколішки на стометрову висоту, після чого всі Ваші мрії здійсняться!Університет в Чернівцях

Екскурсія по м. Чернівці. Чернівці – маленький Відень, де тротуари підмітали трояндами. Оглянем Театральну площу, будинок-корабель і турецькі квартали. Вулиця Кобилянської, або ж Панська – неповторний шарм гордовитої Австрії.  В Чернівцях є навіть свій Олімп. Шедевр Й. Главки – Резиденція митрополитів Буковини та Далмації, теперішній університет імені Юрія Федьковича.

17.00 – виїзд на Хмельницький.

Вартість туру: 160 грн., додатково екскурсія в університет – 20 грн., по місту – 15 грн.

Важливо:  взяти на коліна лосини чи рейтузи. Мати три НОВИХ хустинки чи стрічки.