Про нас

Шановні друзі! Запрошуємо вас в чарівний світ подорожі! Скористайтесь послугами нашої туристичної агенції, яка пропонує різноманітні туристичні та екскурсійні маршрути як по Україні, так і за кордоном. Ми забезпечуємо вам комфортабельне транспортне обслуговування, супровід кваліфікованих екскурсоводів, якісне розміщення в чудових туристичних місцях.

Багаторічний досвід роботи нашої туристичної агенції – гарантія того, що ви отримаєте незабутні враження від подорожей з нами!

Наші співробітники

Катерина ДаниловаКатерина Данилова (Поворознюк) – директор туристичної агенції, екскурсовод. Також  старший науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею, історик , мистецтвознавець, Науковий стаж – 20 років.

Досвід роботи у туризмі  – 15 років.  Авторські екскурсії по місту, Хмельницькій області, індивідуальні та корпоративні тури, обслуговування конференцій і воркшопів. Мови – українська, російська, англійська. Основні напрямки туристичної діяльності – Карпати і Закарпаття, Західна Україна, Буковина, а також Італія, Іспанія, Португалія.

Анастасія СвистунАнастасія Свистун  – старший менеджер, заступник директора, екскурсовод. Магістр Київського авіаційного національного університету,  спеціальність – міжнародна економіка.

Досвід екскурсійної діяльності  з іноземними групами – 5 років. Спеціалізується на VIP-турах для іноземних груп на англійській, іспанській , російській мовах. Напрямнки діяльності – Франція, Італія, Польща, Угорщина, та по Україні – Київ, Карпати, Закарпаття, Західна Україна, Буковина.


 

З повагою, керівник туристичної агенції “Чарівний світ подорожі”
Катерина Володимирівна Данилова (Поворознюк)