Хмельницький – Меджибіж – Сатанів

2 дні 1 ніч. За ці дні ви побачите найкрасивіші місця Хмельниччини.

Програма туру

1-й день.Замок в Меджибожі

Зустріч групи на зал. вокзалі.

Переїзд  з Хмельницького до Меджибожа (35 км).

Екскурсія в смт. Меджибіж.

Некрополь Баал Шем Това – відомий всьому світу цадик 5460 року від створення світу (1700 р.), 18 Елула ця душа прийшла на землю. У маленькому містечку Окуп, що загубилось на межі Поділля й Валахії (тепер на території Тернопільської області),  народився хлопчик, який на восьмий день життя отримав ім’я Ісраель бен Еліезер. Згодом, здобувши славу людини, що розкриває тайни Тори та лікує душу і тіло, він отримав ім’я Баал-Шем-Тов («Володар Благого Імені»), скорочено БеШТ.

У 1740 році Баал-Шем-Тов оселився у Меджибожі, який був значним центром єврейського життя на околицях Речі Посполитої. Досить сказати, що на свої кошти община, щоб показати свою значимість та освіченість, утримувала п’ять знавців каббали. Одним із них був Баал-Шем-Тов.

В Меджибожі  розкажемо про життя цього еврейский штетла , де збереглися синагога, млин, 2 кладбища,   прибуткові  та  торгові дома. Історико-культурний заповідник Межибіж, замок 16 ст. (оборонні мури та башти, палац,  Лицарська вежа, історичний музей (6 залів – археологічний, ікони, єврейський побут, середньовіччя, ткацтво), музей Голодомору.Сатанів

Переїзд до Сатанова. Вечеря. Відпочинок.

2-й день.

Природа подарувала Україні рідкісний куточок, який без перебільшення можна назвати перлиною Подільського краю – курорт Сатанів. Має він ще одну назву – Подільська Швейцарія: серед рівнинного краю – піраміди сопок, густо порослих лісом, в долині річка і озеро.

Як відзначають учені, такого унікального дещо аномального куточка практично немає не тільки в Європі, а й на всій земній кулі. Адже на маленькій ділянці землі знайдено шість мінеральних джерел зовсім різних за своїм складом, різних за впливом і унікальних за своїми лікувальними властивостями. На глибині 640 м. виявлено хлоридно-натрієво-бромну воду з великим вмістом солей (38 г. на 1л.) – “Солона вода” або ропа яка за своїми властивостями може бути зрівняна із солями Карлових Вар. Але основним джерелом – є мінеральна вода “Збручанська нафтуся”.

Сатанів – місто,  засноване римськими легіонерами. Мальовничі Подільські товтри, джерело Збручанської мінеральної води. Водопад на р. Збруч. Троїцький монастир, джерело Краси. Старовинний замок 16-17 ст., оборонна синагога з мацеви, старовинне кладовище,  житлові  дома, млини.

Обідо-вечеря. Відпочинок. Трансфер на вокзал.