«Україна єдина!» Кам’янець-Подільський – Хотин – Чернівці

Маршрут

Камянець-Подільский. Стара фортеця.Кам’янець-Подільський – Хотин – Чернівці.

Одноденний тур 03.01.2016.

Програма туру

Виїзд о 7:30 від ТЦ “Либідь-Плаза”.

Переїзд до Кам’янця-Подільського.

Екскурсія м. Камянець-Подільський (місто-музей, третє місце після Камянець-Подільський. Міст Лань, що біжить.Києва та Львова за кількістю історичних пам’яток). “Лань, що біжить” – найвищий міст України (70 м.).

м. Хотин. Номінант  7 чудес України. Хотин – 700 літня фортеця над Дністром, замковий комплекс XIII-XVIII ст. (5 веж на 60-ти метрових стінах). В 1621 році біля стін  фортеці українсько-польське військо врятувало Європу від наступу мусульманства.

Мальовниче Подністров’я,  р. Збруч,  Дністровський каньйон (пам’ятки, занесені до реєстру ЮНЕСКО).

Переїзд до м. Чернівці.  Пішохідна екскурсія по місту.Фортеця в Хотині

Чернівці – один з найкрасивіших обласних центрів Західної України. З часів Австро-угорської імперії його називають «маленьким Парижем». Свій початок Чернівці беруть із староруської фортеці, яка існувала на лівому березі Прута до 1259 р. і була зруйнована монголо-татарськими завойовниками. З давніх часів стоїть в Чернівцях Миколаївська церква, зведена в 1607 р. з дубових брусів. До місцевих пам’яток також належать кафедральний собор, вірменська церква, вокзал і міський театр. А перлиною Чернівців є колишня резиденція буковинських митрополитів, побудована в 1862-1882 рр. В даний час тут – головний корпус Чернівецького національного університету.Чернівці. Університет.

Віротерпимість, проголошена в часи правління Австро-Угорщини, втілена у великих та малих храмах світових релігій. Це – живе сьогодення образу життя чернівчан. Туристи побачать православний кафедральній собор Св. Духа, православну церкву Св. Параскеви, греко-католицьку церкву Успіння Богородиці, римо-католицький костьол Воздвиження Чесного Хреста, синагогу Гросшил, колишню Чернівці. Собор Святого Духа.католицьку вірменську церкву Св. Петра та Павла, безліч невеликих божниць, що ховаються в міській забудовімаленьких ошатних вулиць. Стрункі шпилі, куполи та вежі створюють неповторний силует міста, що розкинулося на верхніх терасах правого берега Прута.

Пішохідний маршрут, який містить огляд трьох площ – Центральної, Соборної та Театральної. Під час екскурсії туристи побачать містобудівні вузли, які склалися під впливом європейського історизму, пройдуть вулицями О. Кобилянської, І. Франка, М. Чернівці. Миколаївський кафедральний собор.Емінеску та інших, що зберегли ансамблеву забудову. Екскурсія створює уявлення про розвиток бувшої столиці краю, архітектурні стилі та міське середовище минувшої епохи, знайомить з прекрасними пам’ятниками архітектури: міською ратушею, Німецьким, Польським, Румунським, Єврейським та Українським Народними домами, обласним драматичним театром, репрезентативними будинками держадміністрації, медичної академії, університету та ін.

Унікальність Чернівців в майже повному збереженні ландшафту, архітектури та міського оточення, яке створювалося протягом одного століття.

Вартість туру: 250 грн. з особи. Чернівці. Центральна площа.

У вартість включено:

  • Транспортне обслуговування, автобус.
  • Супровід гіда-екскурсовода впродовж всього туру.

Вхідні квитки оплачуються окремо:

  • Кам’янець-Подільский – 25 грн. + музей 5 грн.
  • Хотин – 20 грн.
  • Чернівці – університет 20 грн. + музей 5 грн.