Тернопіль – Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський – Хмельницький

Маршрут

Тернопіль – Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський – Хмельницький.

3 дні\2 ночі.

Програма туру

1-й день.Чернівці. Центральна площа.

3.50 – Зустріч групи на залізничному вокзалі в Тернополі.

Переїзд до м. Чернівці.

8.30 – Сніданок.

Пішохідна екскурсія по місту:  5 годин. Університет, Парк, Площі-Центральна,Театральна, Філармонії , Краєзнавчий Художній музеї.Чернівці. Університет.

Чернівці – один з найкрасивіших обласних центрів Західної України. З часів Австро-угорської імперії його називають «маленьким Парижем». Свій початок Чернівці беруть із староруської фортеці, яка існувала на лівому березі Прута до 1259 р. і була зруйнована монголо-татарськими завойовниками. З часів феодалізм стоїть в Чернівцях Миколаївська церква, зведена в 1607 р. з дубових брусів. До місцевих пам’яток також належать кафедральний собор, вірменська церква, вокзал і міський театр. А перлиною Чернівців є колишня резиденція буковинських митрополитів, побудована в 1862-1882 рр. В даний час тут – головний корпус Чернівецького національного університету.Чернівці. Собор Святого Духа.

Віротерпимість, проголошена в часи правління Австро-Угорщини, втілена у великих та малих храмах світових релігій. Це живе сьогодення образу життя чернівчан. Туристи побачать православний кафедральній собор Св. Духа, православну церкву Св. Параскеви, греко-католицьку церкву Успіння Богородиці, римо-католицький костьол Воздвиження Чесного Хреста, синагогу Гросшил, колишню католицьку вірменську церкву Св. Петра та Павла, безліч невеликих божниць, що ховаються в міській забудові маленьких ошатних вулиць. Стрункі шпилі, куполи та вежі створюють неповторний силует міста, що розкинулося на верхніх терасах правого берега Прута.

Пішохідний маршрут, який містить огляд трьох площ – Центральної, Чернівці. Миколаївський кафедральний собор.Соборної та Театральної. Під час екскурсії туристи побачать містобудівні вузли, які склалися під впливом європейського історизму, пройдуть вулицями О. Кобилянської, І. Франка, М. Емінеску та інших, що зберегли ансамблеву забудову. Екскурсія створює уявлення про розвиток бувшої столиці краю, архітектурні стилі та міське середовище минувшої епохи, знайомить з прекрасними пам’ятниками архітектури: міською ратушею, Німецьким, Польським, Румунським, Еврейським та Українським Народними домами, обласним драматичним театром, репрезентативними будинками держадміністрації, медичної академії, університету та ін.

Унікальність Чернівців в майже повному збереженні ландшафту, архітектури та міського оточення, яке створювалося протягом одного століття.Фортеця в Хотині

Розселеня  в готель (2-х, 3-х місні номери з умовами).

Вечеря.

2-й день.

8.30 – сніданок.

Вільний час в Чернівцях.

Переїзд до Хотина Чернівецькії обл. Покутсько-буковинські гори. Старовинні молдавські містечка Вечірній КамянецьБояни та Недобоївці.

Хотин – 700 літня фортеця над Дністром, замковий комплекс XIII-XVIII ст. (пять веж на 60-ти метрових стінах). В 1621 році біля стін  фортеці українсько-польське військо врятувало Європу від наступу мусульманства.

Мальовниче Подністров’я,   р.Збруч,   Дністровський каньйон (пам’ятки, занесені до реєстру ЮНЕСКО).

Переїздо до Кам’янця-Подільського.Камянець-Подільський. Міст Лань, що біжить.

«Лань, що біжить» – найвищий міст України (70 м, інженер Б. Патон).

Вечеря.

Прогулянка вечірнім Кам’янцем.

Відпочинок  – готель «Фільварки-Центр».

3-й день.

8.00 – сніданок.Костел Петра і Павла в Камянці-Подільському

Екскурсія містом Кам’янець-Подільський (місто-музей – третє місце після Києва та Львова за кількістю історичних пам’яток). Існує тільки три міста в світі, які мають унікальне розташування на скелястому каньйоні, оточеному річкою –  це Верона, Берн та Кам’янець-Подільський.

1.    Стара Фортеця та Новий замок:

Унікальна фортифікація XII-XVIII ст., створена природою та людиною. Огляд башт Нова Східна, Папська, Кушнірська, Рожанка, Ковпак, Ласька, Денна, Нова Західна, Комендантська. Музейні експозиції «Штурм Кам’янця турками», «Історія Кам’янеччини».

2.    Замковий (Турецький) міст – занесений до книги «Рекорди України», як найстаріший міст в Україні II ст. н.е. Зображений на колоні Трояна в Римі.Ратуша в Камянці-Подільському

3.    Старе місто:

•    Смотрицький каньйон – відкрита книга природи (пам’ятка під егідою ЮНЕСКО).
•    Вірменський квартал, дзвіниця Вірменського собору.
•    Миколаївський храм XIV ст. – найстаріший на Поділлі.
•    Площа Ринок, ратуша.
•    Римо-католицький костел св. Петра і Павла (пам’ятка під егідою ЮНЕСКО).Унікальний шедевр скульптора Віктора  Бродського –  мармуровий пам’ятник Лаурі Пшездецькій.Костел Тринітаріів
•    Костели Тринітаріїв, Домініканський, св. Миколая.
•    Губернаторський парк, Новопланівський міст.

Обід.

Переїзд Кам’янець-Подільський – Хмельницький.

Оглядова екскурсія по м. Хмельницькому.

Виїзд з Хмельницького о 16.10.

Транспортне обслуговування – автобус.

Групи: 9+1, 15+2, 28+3, 44+4.

Супровід гіда-екскурсовода впродовж всього туру.

2 ночівлі.

2х-3х місне розміщення,  2 разове харчування.

Додатково оплачуються вхідні квитки згідно програми туру (60 грн).