Угорські вихідні + Відень

Львів-Будапешт-Відень-Егерсалок-Егер-Львів

1-й день. Виїзд зі Львова – 20:30.Будапешт, вигляд на Парламент

2-й день. Прибуття в м. Будапешт. Відвідання купалень Сечені (факультативно 7-8 Є.) Поселення в готелі. Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та найбільшої європейської річки – Дунаю. Гора Геллерт, тераси Рибацького бастіону. Базиліка Святого Іштвана, Парламент. Відвідання Тропікарія – Океанарія (5-6 Є) – найбільший в центральній Європі ( знаходиться в торговому центрі “Кампона “). Вільний час. Нічліг.

3-день. Сніданок. Переїзд в Австрію, м.Відень (факультативно 40 Є.) Оглядова екскурсія по місту. Відень по праву називають серцем Європи. У цьому прекрасному місті Вас не буде залишати відчуття свята, коли б Ви його не відвідали, чи влітку чи у зимку. Відень – місто розкішних палаців, величних площ, мальовничих вуличок. Місто на Дунаї, оточений зеленим намистом Віденського лісу. Місто поетів і музикантів. Завдяки картинним галереям, концертним залам і всесвітньо відомій Віденській Опері, Відень став культурним центром Європи. Відень – це всесвітньо відомий центр музики, завдяки відомим музикантам, що творили тут: Моцарт, Бетховен, Гайнд, Шуберт,Відень, площа Марії-Терези Брамс. У Відні проводяться різноманітні музичні заходи, такі як щорічний бал у Віденській Опері. Відень – це вишукана кава і знаменитий яблучний штрудель.
Відень став місцем розташування видатних пам`яток архітектури, музеїв, галерей з унікальними скарбами мистецтва, що відзеркалюють майже всі епохи культур західної Європи і засвідчують велике минуле міста. Ви побачите пам`ятник Марії -Терези, Парламент, Ратушу, Віденський університет, Віденську оперу, палац Шенбрун. Повернення в Будапешт. Прогулянка по Дунаю на кораблику (факультативно 15 Є). Нічліг.

4-й день. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в с. Егерсалок – невелике селище, яке розміщене у підніжжя гір Матра і Бюкк , в долині річки Лашко, місцевість якого славиться джерелом гарячої термальної води, що б’є прямо із землі. До Ваших послуг купання та водні атракціони (5-6Є).
Переїзд в м. Егер – відвідання винного погребу в Долині Красунь, де Ви зможете покуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин (7-8 Є). Повернення до України.

Вартість туру: 99Є + 150 грн.

У вартість входить:

  • Проїзд по маршруту (мікроавтобусом, чи автобус Єврокласу);
  • Супровід керівника групи;
  • Проживання в готелі 3*;
  • Сніданок (швецький стіл);
  • Екскурсії згідно програми туру.

У вартість не входить:

  • Страхування (15 грн., обов’язкове!);
  • Факультативні екскурсії;
  • Вхідні квитки;
  • Консульський збір (35 евро).

Необхідні документи:

Закордонний паспорт (термін дії не менше 90 днів!), фото 3.5?4.5, анкетні дані.

Для дітей: свідоцтво про народження і копію доручення на виїзд за кордон з поміткою що батьки забезпечують фінансування дитини – нотаріально завірені! Довідка з місця праці одного з батьків (зарплата за останні 6 місяців).

Для працюючих: Довідку з місця роботи (6 місяців), копію трудової книжки завірену печаткою підприємства (1,2 і остання сторінки).

Для приватних підприємців: довідку з банку про стан рахунку, свідоцтво платника ПДВ.

Для студентів: копію студентського квитка, довідку з місця навчання, довідку про забезпечення батьків.

Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок по мірі комплектації групи, а також вносити зміни в програму без зменшення загального обсягу та якості послуг, здійснювати перестановки екскурсій та змінювати готелі на рівноправні.

Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і пограничних служб, а також за затори на дорогах і непогодні умови.