Угорщина + Австрія

Львів-Будапешт-Вишеград-Сентендре-Відень-Егерсалок-Егер-Львів

1-й день. Виїзд зі Львова о 20:00.

2-й день. Прибуття в м. Будапешт. Поселення в готелі. Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та найбільшої європейської річки – Дунаю. Гора Геллерт,тераси Рибацького бастіону. Базиліка Святого Іштвана, Парламент. Відвідання Тропікарія-Океанарія (5-6 Є) – найбільшого в центральній Європі ( знаходиться в торговому центрі “Кампона”). Вільний час. Нічліг.Бельведерський палац в Відні

3-й день. Сніданок. Екскурсія по містах закруту Дунаю (факультативно 20 Є). Сентедре – живописне містечко з неповторною атмосферою. Чередування хвилястих вуличок, крихітних проспектів, які нагадують середземноморські країни… Екскурсія в Угорський центр ювелірних виробів “Каприз”. Відвідання музею марципанів (1,5 Є). Вишеград – колишня столиця, літня резиденція угорських королів (4-5Є). Повернення в Будапешт. Прогулянка по Дунаю на кораблику (15 Є). Нічліг.

4-й день. Сніданок. Переїзд в Австрію. Розміщення у готелі 3* м. Відня. Оглядова екскурсія по місту. Відень по праву називають серцем Європи. У цьому прекрасному місті Вас не буде залишати відчуття свята, коли б Ви його не відвідали, чи влітку чи у зимку. Відень – місто розкішних палаців, величних площ, мальовничих вуличок. Місто на Дунаї, оточений зеленим намистом Віденського лісу. Місто поетів і музикантів. Завдяки картинним галереям, концертним залам і всесвітньо відомій Віденській Опері, Відень став культурним центром Європи. Відень – цеВідень, Парламент всесвітньо відомий центр музики, завдяки творившим там відомим музикантам: Моцарту, Бетховену, Гайнду, Шуберту, Брамсу. У Відні проводяться різноманітні музичні заходи, такі як щорічний бал у Віденській Опері. Відень – це вишукана кава і знаменитий яблуневий штрудель. Відень став місцем зібрання видатних пам’яток архітектури, музеїв, галерей з унікальними скарбами мистецтва. Ви побачите пам’ятник Марії-Терези, Парламент, Ратушу, Віденський університет, Віденську оперу, палац Шенбрун. Вечеря (по бажанню). Нічліг.

5-й день. Сніданок. Вільний час. У Вас є чудова можливість ще раз пройтись вуличками імперського Відня, помилуватися площами і сквериками Австрійської столиці, зробити знімки на згадку. Виселення з готелю. Переїзд в м. Егер – відвідання винного погребу в Долині Красунь, де Ви зможете скуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин (7-8 Є). Повернення до України.

Вартість туру – 195Є.

У вартість входить:

  • Проїзд по маршруту (мікроавтобусом, чи автобус Єврокласу);
  • Супровід керівника групи;
  • Проживання в готелі 3*;
  • Сніданок (швецький стіл);
  • Екскурсії згідно програми туру.

У вартість не входить:

  • Страхування (15 грн., обов’язкове!);
  • Факультативні екскурсії;
  • Вхідні квитки;
  • Консульський збір (35 евро).

Необхідні документи:

Закордонний паспорт (термін дії не менше 90 днів!), фото 3.5?4.5, анкетні дані.

Для дітей: свідоцтво про народження і копію доручення на виїзд за кордон з поміткою що батьки забезпечують фінансування дитини – нотаріально завірені! Довідка з місця праці одного з батьків (зарплата за останні 6 місяців).

Для працюючих: Довідку з місця роботи (6 місяців), копію трудової книжки завірену печаткою підприємства (1,2 і остання сторінки).

Для приватних підприємців: довідку з банку про стан рахунку, свідоцтво платника ПДВ.

Для студентів: копію студентського квитка, довідку з місця навчання, довідку про забезпечення батьків.

Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок по мірі комплектації групи, а також вносити зміни в програму без зменшення загального обсягу та якості послуг, здійснювати перестановки екскурсій та змінювати готелі на рівноправні.

Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і пограничних служб, а також за затори на дорогах і непогодні умови.