SPA – вихідні в Хайдусобосло

Відпочинок в Хайдусобосло

Хайдусобосло – відомий угорський термальний курорт, відкритий внаслідок пошуку нафти у 1925 році. Курорт пропонує гостям незабутній відпочинок в термальних водах з широким спектром процедур в закритих і відкритих басейнах. Купання в термальних водах температурою 25-38° С використовується не тільки для задоволення, а і для лікувальння. Загальна площа водної поверхні 22 басейнів складає 10 тисяч м2. Вуглецево-содова вода відрізняється високим вмістом солі, соди, йоду, брому, фтору, заліза, марганцю. В складі води понад 20 розчинних мінералів, серед яких і бітум, який разом з йодом надає воді темно коричневий колір. В Хайдусобосло приїжджають полікуватись, відпочити та розважитись.
Тут панує середземноморська атмосфера !

Програма туру

1 день. Виїзд зі Львова о 23:00.

2 день. Прибуття в місто Хайдусобосло. Розміщення в готелі. Пізній сніданок. Відвідування термальних джерел. Вечір знайомств в кафе. Дискотека.

3 день. Сніданок. Відвідування східної столиці Угорщини – другого по величині містаАквапарк в Хайдусобосло Дебрецен. Для бажаючих пропонуємо відвідати водний парк “Аквактікум” ( 9 басейнів, печери, джакузі, водоспади, сауна, солярій та водні гірки ), який знаходиться в легендарному Великому лісі. Також до ваших послуг торгівельний центр „Плаза” та екскурсія в музеї Дері. Повернення в Хайдусобосло. Відвідування термальних джерел. Вільний час.

4 день. Звільнення номерів. Сніданок. Відвідування купалень. Переїзд в Токай – місто, де народилось королівське вино “Токай”, місто-улюбленець всіх туристів. Відвідування винного погребу, де гостинні господарі відкриють таємницю виготовлення всесвітньо відомих токайських вин. У Вас буде можливість покоштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин.
Повернення на Україну.

Вартість туру: 85 Є + 150 грн.

У вартість включено:

  • супровід керівника групи
  • проживання
  • харчування згідно програми
  • автобусне обслуговування

У вартість не включено:

  • дегустація вин
  • екскурсія
  • страхування
  • консульський збір – 35Євро

Необхідні документи:

Закордонний паспорт (термін дії не менше 90 днів!), фото 3.5×4.5, анкетні дані.

Для дітей: свідоцтво про народження і копію доручення на виїзд за кордон з поміткою що батьки забезпечують фінансування дитини – нотаріально завірені! Довідка з місця праці одного з батьків (зарплата за останні 6 місяців).

Для працюючих: Довідку з місця роботи (6 місяців), копію трудової книжки завірену печаткою підприємства (1,2 і остання сторінки).

Для приватних підприємців: довідку з банку про стан рахунку, свідоцтво платника ПДВ.

Для студентів: копію студентського квитка, довідку з місця навчання, довідку про забезпечення батьків.

Фірма залишає за собою право змінювати графік поїздок по мірі комплектації групи, а також вносити зміни в програму без зменшення загального обсягу та якості послуг, здійснювати перестановки екскурсій та змінювати готелі на рівноправні.

Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і пограничних служб, а також за затори на дорогах і непогодні умови.