Словаччина

Словаччина – це край недоторканої природи, рівнин і полів, величних гірських вершин, кришталево чистих річок іВ столиці Словаччини Братіславі озер, лісових пагорбів, надзвичайно чистого повітря і цілющих джерел, овіяних легендами середньовічних замків. Славиться Словаччина своєю природою, мінеральними джерелами, історичними пам’ятками церковної та замкової архітектури, а також тишею і затишком, комфортабельними готелями і санаторіями, щедрістю людської душі.

Словаччина створила найкращі умови для катання на гірських лижах у Східній Європі. Гірськолижні курорти Словаччини – це два основних гірських масиви цієї країни – Низькі й Високі Татри. Високі Татри – найстарший район катання на гірських лижах у Словаччині. Перші готелі для гірських лижників у Словаччині з’явилися тут ще наприкінці минулого століття.

Останнім часом Словаччина стала дійсним подарунком для наших гірськолижників, які надають перевагу спокійному і недорогому гірськолижному відпочиноку у Татрах.

У Словаччині розвинена гірськолижна інфраструктура, підготовлені траси, гідні умови проживання й високий рівень обслуговування при дуже помірних цінах. Чудова природа й чудовий сніжний покрив роблять Словаччину – Високі й Низькі Татри – одними із самих приємних курортів для гірськолижного відпочинку.

Тури до Словаччини:

Вікенд в Словацьких Татрах – 5 днів

На схилах засніжених Татр – 7 днів