Канікули у Празі та Дрездені

Маршрут

Львів-Чесінь-Прага-Дрезден-Вроцлав-Краків-Львів

Дата виїзду: 30.10.2012.

  • Без нічних переїздів;
  • Дрезден у вартості туру;
  • Спрощений пакет документів.
Програма туру
1 день 07:00 – збір групи на залізничному вокзалі. Виїзд до Польщі, в м. Чесінь. Транзит по території Польщі. Прибуття в готель. Ночівля.
2 день Сніданок. Переїзд до м. Прага. Оглядова екскурсія по місту (початок близько 13.00-14.00) + Пражський Град + Карловий міст. Під час екскурсії Ви отримаєте загальну інформацію про Прагу, яка займає територію дивовижних розмірів – 900 га і нараховує більше 4000 пам’яток країни. Головні пам’ятки країни Ви побачите не лише з автобусу (Новий, Старий і Малий Гради), але також детально оглянете інтер’єр Пражського Граду. Проходили століття, і зростала красуня Прага, двічі вона була столицею імперій Римської і Австро-Угорської. Величність цієї королівської резиденції Ви відчуєте і в кафедральному храмі святого Віта і в його галереї з каплицями. Далі помилюєтесь архітектурою Старого королівського двору і його прекрасного Владиславського залу, після чого зайдете на мальовничу Золоту вуличку. Ми відведемо Вас до Карлового мосту, де кожен буде мати можливість загадати бажання, звідки і продовжується пішохідна екскурсія по мосту і вуличками Старого Граду, Єврейського кварталу до Старомністської Площі. Поселення в готелі 3*. Вільний час. Нічліг.
3 день Сніданок. Переїзд  в м. Дрезден (древню столицю Саксонії). Місто герцогів та королів знамените своїми архітектурними ансамблями, колекціями живопису і чудесною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту, театральна площа та Дрезденська опера в центрі міста не залишить вас байдужими. Вільний час. Пропонуємо відвідати Дрезденську картинну галерею (10Є). Переїзд до м. Вроцлав (прибуття орієнтовно о  22.00-22.30). Ночівля.
4 день Сніданок. Оглядова екскурсія містом. Місто Вроцлав наче перлина в мушлі омивається п’ятьма річками (стоїть на Одрі на 4-ьох її притоках) та опперезаний більше ніж 117-ма мостами. Інша назва польського міста в народі Польська Венеція і не даремно. Об 11.00 повернення  до України (орієнтовне прибуття 23.00-00.00).

Вартість туру: 215 евро.

У вартість входить: У вартість не входить:
– транспортне обслуговування по всьому маршруту;
– екскурсії по програмі;
– проживання в готелях 2-3*;
– сніданки;
– супровід керівником групи
– вхідні квитки
– факультативи
– консульський збір 35Є+20 грн.
– медичне страхування 24 грн.
– вечері – 25Є (три за бажанням)