Чехія

В усі часи чехам вдавалось зберегти власні традиції та культурні надбання, неповторність свого краю та первозданну чистоту природи. Саме ці “коштовності” Чехії щорічно привертають увагу близько сорока мільйонів туристів. Туріндустрія країни дає прекрасну можливість ознайомитися з визначними пам’ятками історії. Близько двох тисяч старовинних замків і фортець, оточених глибокими ровами та заповідними територіями, прикрашають і доповнюють живописний природний ландшафт. Колись ці мовчазні кам’яні велетні стояли на варті спокою Європи, в мирні часи в них відпочивали королівські династії, тепер це постійне місце відвідин туристів. Особливо привабливі замки Богемії, розташовані в живописних гористих місцевостях.

Великий інтерес у гостей республіки викликають історичні міста Прага, Чеський Крумлов, Кутна Гора, занесені в список світової культурної спадщини – ЮНЕСКО. Кожен камінь в бруківці, спорудах цих міст дихає історією середньовічної Європи. Всі пам’ятники дбайливо зберігаються і реставруються. Дотик віків можна не лише відчути але й скуштувати у численних національних ресторанчиках, – до королівських мясних страв туристам обов’язково подадуть знаменитого чеського пива, що вже століттями вариться за старовинними рецептами майстрів.

Якщо Ви любитель активного відпочинку, дикої природи, лісової гущавини, сніжних гірських вершин і крутих лижних трас, загадкових печер і химерних скельних утворень – радійте: все вищеперелічене в Чехії є. Якщо у Вас проблеми із здоров’ям, любіть спокій, тишу, Вас чекають всесвітньовідомі Карлови Вари, Лугачовіце, старовинні західночешські курорти, улюблені місця відпочинку європейської знаті XIX століття.