Новий Рік 2020 в Закарпатті

З 30.12.2018 по 2.01.2019

Програма туру

День 1.

Синевір взимкуВиїзд з Хмельницького о 02.00. Поселення в м. Воловець.

Закарпатський бограч – в подарунок! Дегустаційний зал «Медовий дім». В дегустаційному залі «Медовий дім» ви зможете відчути дух справжнього вулика. Побачите колекцію меду з більш ніж 60 країн світу, унікальну карту України в сотах. Продегустуєте різні сорти меду з власної пасіки, 3 види медових настоянок власного виробництва. Дізнаєтеся про продукти бджільництва та їх користь.

Берегове. Термальний басейн «Жайворонок». В основному басейні температура води – 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано джакузі, де температура води становить 42-45 градусів.

Перебування в гарячій мінеральній воді чудово очищає пори шкіри і практично на очах загоює дрібні рани. Цілющі властивості цієї води доведені багатьма дослідженнями лікарів і говорити про це буде зайвим, краще відвідати термальний басейн і переконатись самому!

Термальний комплекс ЖайворонокВинні підвали сім’ї Урста, дегустація. Винороб Іван Урста представить вина, які виготовлені з власного, спеціально підібраного і дбайливо вирощеного, винограду. А дегустуватимуть їх гості в висічених кийками підвалах біля підніжжя гори Кертейс. Вік підвалів – понад 400 років, а глибина – від 5 до 25 метрів.

Повернення на базу. Вечеря з першим.

День 2.

Сніданок.

Катання на лижах та санках.

Повернення на базу. Відпочинок.

Святкування Нового року (святковий стіл, розважальна програма)!

День 3.Термальний басейн в Косино

Пізній сніданок чи ранній обід.

Санаторій «Квітка полонини». Найбільш бажаний санаторій в Закарпатті. Мінеральні води «Лужанська» 4 і 7, а також «Поляна Квасова», є основним видом лікування в санаторії.

Косино (термальні води). На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщено сім басейнів, чотири з них – термальні. Красень «Смарагдовий басейн» частково заходить в «Королівську залу», де можна відпочити й перейти в сауни комплексу. Великий басейн «Золотий Кран Здоров’я Косино» — це найвищий фонтан-ілюзія з термальною водою у світі! В ньому розмістилися чотири фонтана-джакузі з кавою, вином, пивом та палінкою (фруктовою горілкою). Прісний басейн “H2O” з аква-баром та фонтаном «Великий гриб», плавальний басейн на п’ять доріжок – великий прісний басейн для тих, хто любить багато плавати, «Ванни Кнайпа» – «17 кроків Здоров’я» – все подарує вам насолоду та гарне самопочуття.

Косино. Термальні басейниДегустація закарпатського вина. Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград, та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Повернення на базу. Вечеря.

День 4.

Сніданок. Виселення з готелю.

Мінеральні води «Келичин» і «Сойми». Келечинська вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм, магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску. Визначні лікувальні властивості мінеральної води Сойми зумовлені насамперед високим вмістом мінеральних солей, зокрема кальцію і магнію. Мінеральна вода лікує захворюваннях шлунка з різним рівнем кислотоутворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура та підшлункової залози.

Берегове. Винний підвалСиневирський перевал. Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.
Озеро Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”. Воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Можливість скоштувати національних страв в справжній колибі.

Повернення в Хмельницький.

Вартість туру – 4150 грн. (проїзд, проживання, харчування, два вида страхування, святковий стіл та новорічна розважальна програма).

Додатково оплачується: екскурсійне обслуговування – 100 грн., особисті витрати, вхідні квитки, прокат гірськолижного спорядження.